.

.

New
година Најновиот луксузен туристички магија кожен паричник

година Најновиот луксузен туристички магија кожен паричник

DEN 2016.00

Стока
Достапно.

меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека
капа на предмети вратени се во нивната оригинална состојба.купувачот треба да се
врати производот во оригиналната условите за нас и треба да сноси превозот коста за враќање.сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во ред
боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.ако објектите се оштетени или загубени кога тие се
се враќаат на купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците на
damager или загуба.купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и
да ги сноси трошоците за превозот за враќање ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно maintenace.
Објектот Нов стил вистински карта носителот Материјал вистински+нерѓосувачки челик заклучување Големина 9*7*1. Производството на разни производи. Ние може да го прилагодите сите на дизајн, декорација, метал натпис на менито покрие материјал, годишник, вино закрпи, песна листа на состојба, кожа рекламирање на производи, подароци, бренд-име делови обработка на одборот на директори и така натаму, во зависност од вашите барања.
Испорака
кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање, ние ќе испратиме
предмети во рамките 7days откако вашата уплата е завршен.ако
секој дел е потребно да се замени купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде
заменет,пред да се врати на предмети.

Детали

Тип На Објект:
пари клипови
Шаблон Тип:
Цврста
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Унисекс
Објектот Ширина:
7cm
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
LLH
Бренд Име:
LIULIHUA
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
9cm
Свеж

Избор на клиенти