.

.

New
100FT(30 Метри), Кол. 2mm еден штанд Јадра Paracord за Кабелот Lanyard Логорување на отворено Качување Кампување Јаже Пешачење Clothesline

100FT(30 Метри), Кол. 2mm еден штанд Јадра Paracord за Кабелот Lanyard Логорување на отворено Качување Кампување Јаже Пешачење

DEN 191.52

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Црвена, Случаен Боја
Должина(m):
2mmX30M
Тип:
201612102238
Бренд Име:
FervorFOX
Должина:
100feet
Тип:
опстанок комплет
Материјал:
1 стојат Врвца Падобран
боја:
Црна, Војска Зелена,Црвена, Портокалова, Сина,
Свеж

Избор на клиенти