.

.

New
Симпатична Девојки Дете Панталони памук мрежа Деца Бебе Девојка Деца пролет, есен Leggings деца училиште Панталони 1-7t

Симпатична Девојки Дете Панталони памук мрежа Деца Бебе Девојка Деца пролет, есен Leggings деца училиште Панталони 1-7t

DEN 180.00
DEN 191.52

Стока
Достапно.


Пролет, есен принцезата Девојки памук leggings деца туту долна облека со висок квалитет бебе девојки лето Мрежа панталони 1-7t црно бело
боја : бела,црна;
големина на лист(cm)
големина S : recomend деца 1t да 3t;пета да wasit должина е 49cm;
големина M : recomend деца 4t да 7t;пета да wasit должина е 56cm;
пакување : 1 buc leggings;
Answer : ___________________________ Note : плочка мерка,таму можеби 1-3cm грешка,ве молиме да се разбере,ви благодариме!
Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница websit :

Детали

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 7T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Декорација:
Извезена Ракети,Шема,Чипка,Appliques
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Слаби
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Геометриски
Тип На Објект:
Целосна Должина
боја:
црна,бела,како што е подолу слики
Големина:
2 големина,12m,2t,3t,4t,5t,6,7,
Пакување:
1 buc pantyhose
Свеж

Избор на клиенти