.

.

New
3-11 Год Тинејџерите Бебе Деца Деца Бонбони Боја, Молив Девојка Панталони Бебе Детска Облека Вечера Еластичност Пролет, Есен Причинско-Панталони

3-11 Год Тинејџерите Бебе Деца Деца Бонбони Боја, Молив Девојка Панталони Бебе Детска Облека Вечера Еластичност Пролет, Есен

DEN 323.00
DEN 430.56

Стока
Достапно.

Ако имате било какви прашања,не отворен спор, може да контактирате со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга.3937 инч, 1 инч=2. Вашиот satisfication е многу важна за нас. Се надевам да имаат пријатен шопинг искуство, имаат убав ден!
Повратни информации, Ние сме толку горди на примање многу повеќе позитивни повратните информации од нашите клиенти.5 - 8-9 возраст (140-150cm) 140 84 52. Ако имате било какви загриженост по добивањето тоа, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ЗА РЕШЕНИЕ . Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење
Нашите услуги Ние се фабрички директна продажба, ние ќе ви даде најдобар квалитет облека, брза испорака брзина, најниска цена, најдобра услуга.5 - 4 возраст (110-120cm) 130 69 46.5 - 2-3 возраст (100-110cm)
120 64 44.5 - 5 возраст (120-130cm) 130 74 48. Благодарение на вас како нашите производи, при купување на стоки, ќе се обезбеди вашето име и презиме, детални адреса и куќниот број, правилен поштенски код и телефонски numer, ние ќе го испратам до тебе што е можно.
Ве молиме однесуваат на големината на табелата за да се избере соодветна големина Стил 516 Ознака Големина Должина Половината - Предлог возраст Мерење
110 59 42.5 - 6-7 возраст (130-140cm) 130 79 50.5 - 10-11 возраст (150-160cm) Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0. Ние гарантираме вашето 100% satisfication, ви благодариме.
За Превозот
DHL Две-Пет работни дена на патот
Fedex Две-Седум работни дена на патот
ТНТ Две-Седум работни дена на патот
EMS Пет-Петти работни дена на патот
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Петтиот-Шеесет работни дена на патот
Напомена : за Одмор и weedend не се вклучени во работните денови
.

Детали

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови,Ниту Еден
Бренд Име:
YUBAOBEI
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
516
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Слаби
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тип На Објект:
Целосна Должина
Половината Тип:
Средината
Пол:
Девојки
Панталона Стил:
Молив Панталони
Одделот За Името:
Деца
панталона:
Корејски стил момче или девојчиња панталони
Погоден Сезона:
Пролет лето Есен Зима
Големина:
3T-11T
детска облека:
деца
Панталони:
Бебе девојка корејски панталони
девојки панталони leggings:
децата моден облека
облека за:
Деца Деца Бебе Bebe
За:
Повик
боја:
како што е прикажано на сликата
Свеж

Избор на клиенти