.

.

New
2017 Нови Класичен Пролет, Есен Бебето Девојки Мека Фармерки Мода Панталони Панталони Децата фармерки Младата Мека Тексас Панталони

2017 Нови Класичен Пролет, Есен Бебето Девојки Мека Фармерки Мода Панталони Панталони Децата фармерки Младата Мека Тексас Панталони

DEN 773.00
DEN 858.72

Стока
Достапно.

Карактеристики : Нови пристигне!висок квалитет и ниска цена! Metarial : памук, Возраст : 2-5 T Купи со доверба причини : 1. фабрика директни продажната цена 2. Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот. 100% осигурување на квалитетот ! 3. Во парк,Навремена испорака.Превозот следење ! Ве молиме да се споредат детали големина со твое пред да го купите ! 1cm= 0.3937 инчен За 1-3cm defference , ве молиме да се разбере ! Ако cann да бидете сигурни соодветна големина, можете да ни кажете за вашето бебе е Возраст и висина, и ќе ви помогне да се избере правилната големина. Големина на ПАНТАЛОНИ(CM) ПОЛОВИНАТА*2(CM) Бебе на Возраст 16 46 20 24 M 17 49 20 2-3 T 18 52 21 3-4 T 19 55 21 4-5 T 20 58 22 5-6 T

Детали

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Целосна Должина
Бренд Име:
puenamer
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Тексас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Одговара Тип:
Слаби
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
PHL1659
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Свеж

Избор на клиенти