.

.

New
2017 Пролет Лето Есен Бебето Панталони Бебе Leggings Панталона Деца Младата Панталони Бебе Панталони Дете pantyhose мека чиста обична Leggings

2017 Пролет Лето Есен Бебето Панталони Бебе Leggings Панталона Деца Младата Панталони Бебе Панталони Дете pantyhose мека чиста

DEN 172.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.


Пролет Лето Есен Бебето Панталони Бебе Leggings ПАНТАЛОНА Деца младата панталони бебе панталони дете pantyhose мека чиста обична Leggings
ГОЛЕМИНА LONGTH ВОЗРАСТ
S 36 СМ 1-3 YEARS
М 45СМ 3-5 YEARS
СЛИКА ПОКАЖЕ :
Трговија на големо и пад на превозот цената е убава.
Трговија на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 79days да пристигнат.
пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како може да track my parecl?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Детали

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Панталона Стил:
Молив Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Тип На Објект:
Глуждот Должина
Број На Модел На:
st-001
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LeerLando
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Слаби
Декорација:
Никој
боја:
небо сина,црна,розова,жолта
Материјал:
Полиестер
Процесот:
mercerizing
Карактеристики :
Абсорбента, deodorant, анти-оф свила, дише
цевка висина:
Панталони
Дебелина:
тенок дел
Моделот рамнина:
Полна Боја
Погоден Сезони:
Пролет, Лето, Есен
Елементи Поставување:
Бонбони, Принцеза, Плима Фан
Свеж

Избор на клиенти