.

.

New
Mudkingdom Бебе Девојки Пролет Тексас Фармерки Деца Еластичен Појас Со Флорални Лак Панталони Есен Термички Гроздобер Облека На Децата

Mudkingdom Бебе Девојки Пролет Тексас Фармерки Деца Еластичен Појас Со Флорални Лак Панталони Есен Термички Гроздобер Облека

DEN 729.60

Стока
Достапно.

П : За нас : *Ние само да се фокусираат на децата производи *имаме нови производи секој ден
*Ние не сме само мало но исто така производител
*Ние нудиме кориснички услуги
*Ние сме биле надградба на нашите производи
*Ние сме еден куп на млади луѓе
*Ние го сакаме нашиот бизнис
*Ние сме се обидувале да го направите подобар И така натаму. П : Што треба да направам ако ми се примени погрешен предмети или погрешна големина ? A : Контактирајте со нас веднаш. *Тоа е уште големо чувство и нема знаци на истрошеност после миење бројни пати. Ние ќе sovle непријатни прашања. Ние ќе ги провери вашата цел и да ги реши оваа непријатни прашања ако тоа навистина нашите грешки. П : Што треба да направам ако не сум се добие мојата цел и купувачот protension се случува да се стави крај. *Лесно се грижи, colorfast и машина перат. Оштетувања на кожата и го носат удобно.-Име на производ : Mudkingdom Бебе Девојки Пролет Тексас Фармерки Деца Еластичен Појас Со Флорални Лак Панталони Есен Термички Гроздобер Деца Облека-Бренд : -Карактеристики : *Изработени од памук. -Известување : Производство Големина на Табелата е корисен големина асистент, ние препорачуваме да го прочитате внимателно пред да изберете големина. Известување *може да Има малку разлика помеѓу слики и вистински производ, бидејќи на различни екранот. Ние ќе се реши проблемот. *Симпатична дизајн, удобно ткаенина и многу поубаво отколку слики, децата ќе се допаѓа како подарок.

Детали

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 8T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ZK0119
Декорација:
Џебови,Гроздобер,Лак
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
mudkingdom
Материјал:
Памук
Одговара Тип:
Директно
Пол:
Девојки
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Тип На Објект:
Целосна Должина
Свеж

Избор на клиенти