.

.

New
година нови момчиња и девојки со задебелување вежба панталони Деца есен зима панталони бебе harem топло панталони детска облека leggings

година нови момчиња и девојки со задебелување вежба панталони Деца есен зима панталони бебе harem топло панталони детска

DEN 607.68

Стока
Достапно.


Детали

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Шема
Бренд Име:
JCHAO ДЕЦА
Број На Модел На:
ДЕЦА S
Материјал:
Кашмир,Памук
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Harem Панталони
Тип На Објект:
Целосна Должина
погодни за сезоната:
Зима,Есен
Дебелина:
задебелување
Функција:
Памук,Згусне
Свеж

Избор на клиенти