.

.

New
памук, лен панталони за жени плус големина на жените панталони еластична висока половината вообичаена тенок harem панталони pantalon femme harajuku панталони

памук, лен панталони за жени плус големина на жените панталони еластична висока половината вообичаена тенок harem панталони pantalon

DEN 707.00
DEN 883.68

Стока
Достапно.

ви благодариме Услуга : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден,Доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени тоа. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Answer : ___________________________ Note : Ние гарантираме стил е иста како што е опишано,но може да не се исти како перформанси на различни органи. 3-10 Работни Дена Од Express.Pls проверете ја големината на маса пред да ја купите ,можете да мерите на облека што обично се носат и избирајте внимателно.
Големина Должина(cm) Половината(cm) на Колкот(cm) Тежина(kg) (cm) S 92cm 64-72cm 92cm 42-45kg М 92cm 68-76cm 94cm 45-50kg L 93cm 72-80см 96cm 50-57.5-65kg 2 XL 94cm 80-88cm 100cm 65-72. Подготовка на Време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. Примање време : Обработка времето Плус Превозот време 2.5 kg XL 93cm 76-84cm 98cm 57. Се врати и враќање : 1. Боја Разлика : Поради PC монитор прилагодувања за снимање методи ект,пред боја разликата е неизбежен,но ние и ветуваме на нашите слики се направени во реално. Повратни информации : 1. Превозот Време : 15-35 Дена Од Воздух Mail, Слободни.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.5 кг "Големина мери од страна на самите себе, Понекогаш има некои грешки ,но секогаш во рамките на 3cm" answer : ___________________________ Note : Драг пријател , Ова е Азија Големина ,Сите големина се мери во cm ,Азија големина се малку помали од Европска големина и Американски големина.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Бренд Име:
AISIDE
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Декорација:
Лак,Џебови,Spliced
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Стил:
Harem Панталони
Половината Тип:
Висок
Број На Модел На:
PT40Y035
Затворање Тип:
Drawstring
панталони за жени:
женски панталони
женски панталони:
женски панталони
пролет панталони жени:
панталони жени
есен sweatpants:
пот панталони жени
Женски лето долги панталони:
повик панталони за жени
Свеж

Избор на клиенти