.

.

New
нови година femal лабава панталони мода Жените Широк Нога Панталони плус големина 4 XLFlower печати Панталони AE1320

нови година femal лабава панталони мода Жените Широк Нога Панталони плус големина 4 XLFlower печати Панталони AE1320

DEN 671.00
DEN 1265.28

Стока
Достапно.


нови 2016 година femal лабава панталони мода Жените Широк Нога Панталони плус големина 4 XLFlower печати Панталони AE1320
големина на табелата (cm) CM Половината должина хип S 68 88 108 M 72 88 111 L 75 89 114 XL 78 89 117 2 XL 82 89 120 3 XL 87 89 123 4 XL 90 89 126
Таму можеби 1-3 cm отстапување во различни големини
Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Одговара Тип:
Лабава
Декорација:
Џебови
Панталона Стил:
широк нога панталони
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Половината Тип:
Висок
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Лен,Ацетат
Должина:
Calf-Length Pants
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Број На Модел На:
AE1320
Бренд Име:
QLYFQY
Свеж

Избор на клиенти