.

.

New
Панталони Есен Жените Harem Панталони Дами Панталони Ремени Мода Лабава Жените Панталони

Панталони Есен Жените Harem Панталони Дами Панталони Ремени Мода Лабава Жените Панталони

DEN 1100.00
DEN 1294.08

Стока
Достапно.


Plz следат табелата да изберете големина. Големина на Половината Hipline Должина инчен cm инчен cm инчен cm S 25.98 66 40.16 102 34.25 87 М 27.56 70 41.73 106 34.65 88 L 29.13 74 43.31 110 35.04 89 Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.
Оваа големина е Азија големина, малку помал од Европска големина, ве молиме имајте во предвид!
Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење!!

Детали

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
DULITINA
Материјал:
Полиестер
Должина:
Ankle-Length Pants
Стил:
Англија Стил
Одговара Тип:
Лабава
Ткаенина Тип:
Ткаени
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Декорација:
Џебови,Гроздобер,Шема,Од Страна На Шари
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Средината
Пред Стил:
Станот
Панталона Стил:
Harem Панталони
Број На Модел На:
жените панталони
Пол:
Жените
Свеж

Избор на клиенти