.

.

New
LOMAIYI Руно Топло Женски Секојдневен Панталони Жените 2017 Зима Снег Водоотпорен Дебели Панталони Дами Водат Дното Sweatpants,AW077

LOMAIYI Руно Топло Женски Секојдневен Панталони Жените 2017 Зима Снег Водоотпорен Дебели Панталони Дами Водат Дното Sweatpants,AW077

DEN 1104.00
DEN 2207.04

Стока
Достапно.

За Големина на : Бидете сигурни дека пред купување ве молиме разгледајте го нашиот големина на табела и како да се одреди големината.0 2 XL 165-170 55-60 cm 80 - 86 98 56 100 29-30 cm kg инчен 31. Купувачот е единствено одговорна за царинење на стока во вашата земја. За Превозот : Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена по уплатата. За Боја : Боја на производ може да се разликува, ние мора да се запамети дека ова е професионална фотографија ( блиц на камерата, осветлување, следи поставување ). Ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас. За Плаќање : Можеме да го прифатиме Weat Унија, Кредитна Картичка, Qiwi Паричник, Банкарски Трансфер.
големина : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.9
За Цел : Купат повеќе производи, pelase употреба на шопинг количка. Оваа Азија Големина е помала од Евро Големина . Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали. Маргина на грешка во производот е 2-3 см. Женски Висина 163cm , Тежина 54kg , Носат Големина XL. За Повратни информации : ве Молиме контактирајте со нас ПОБРЗО ако не се задоволни, ние ќе ви ги понудиме најдобра услуга.4 L 155-160 45-50 cm 72 - 78 92 54 97 27 cm kg инчен 28. купувачот изберете удобен поштенска услуга. За Враќање и Обнова : Ако не сте задоволни со вашите елементи, можете да разменувате предмети во 7 дена, но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Ова е Азија Големина , ве Молиме изберете вистинската големина следи големината на табелата.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
LOMAIYI
Шаблон Тип:
Крпеница
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Pleated
Пред Стил:
Pleated
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
AW077
боја:
Црна, Виолетова Вино
Големина:
M L XL 2XL 3XL 4XL
Сезоната:
Пролет, есен зима
Функција:
Термички Водоотпорен Windproof Wearproof Дише
Објектот:
женски панталони
Тип:
Женски Активни Панталони
тип 1:
sweatpants жени
тип 2:
тесни панталони
тип 3:
pantacourt femme ete
Тип 4:
sweatpants жени
Свеж

Избор на клиенти