.

.

New
М-4XL Плус големина година лето секојдневен Супер еластичен женски панталони еластичен појас панталони baggy Жените лабава тенки панталони печатење

М-4XL Плус големина година лето секојдневен Супер еластичен женски панталони еластичен појас панталони baggy Жените лабава

DEN 652.00
DEN 686.40

Стока
Достапно.

39 инчен
3. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел.98 /парче US $ 14.Поради разликата од набљудувачите и осветлување ефект, сликата може да не се одрази 100% вистинската боја на објектот. Ознаката големина понекогаш може да биде голем од нашите опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Значи, вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат.Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2~3cm отстапувања. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
За купувачите :
1.Сите мерења се наведени во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.92 /парче US $ 25.57 /парче US $ 12. и 5 ѕвезди за детални ratingof вашата нарачка.Сликите се само примероци за референца.98 /парче US $ 10. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.98 /парче US $ 11. Ве молиме не грижете се , ова пати ситуација ќе исчезне по прв пат ќе се чисти или пеглање. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка.
Ви благодариме за вашето разбирање.88 /парче
1.88 /парче US $ 21. Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со облека.57 /парче US $ 15.Поради прирачник за мерење ве молиме овозможи 2~3cm толеранција,
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .За транспорт потреби, фустанот кој сте го добиле ќе имаат пати феномен.

Детали

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Пред Стил:
Станот
Декорација:
Шема,Џебови
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Rayon,Модални
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Молив Панталони
Број На Модел На:
qifenku
Должина:
Calf-Length Pants
Одговара Тип:
Лабава
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Големина:
М. Л. XL.XXL.XXXL,XXXXL
Стил:
плус големина/печатени
Материјал:
80% viscose
Дебелина:
Тенка
Име:
YIMINGDU
Свеж

Избор на клиенти