.

.

New
Жените лабава chiffon capris 2018 Лето Дами црна еластичен појас панталони L 5XL плус големина секојдневен висока waisted женски панталони

Жените лабава chiffon capris 2018 Лето Дами црна еластичен појас панталони L 5XL плус големина секојдневен висока waisted женски

DEN 900.00
DEN 1125.60

Стока
Достапно.


Боја : Црна
Видови : Лабава
Стил : Неврзан
Материјал : Chiffon & Памук
Големина : L-XL-XXL-3 XL-4 XL-5 XL
Големина Должина Половината Хип Бедрото L 87 68-80 90-103 52-58 XL 87.5 72-84 94-108 54-60 XXL 88 76-88 98-113 56-62 3 XL 88.5 80-92 102-118 58-64 4 XL 89 84-96 106-123 60-66 5 XL 89.5 88-100 110-128 62-68
Забелешка : големината е во cm, 1cm = 0.394 инч, 1 инч=2.54 см
Сите погоре големини датум може да биде 1-3cm разлика од вистинските димензии, бидејќи на различни Прирачник за мерење,ве молиме да се разбере.

Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Декорација:
Никој
Одговара Тип:
Лабава
Панталона Стил:
Молив Панталони
Шаблон Тип:
Цврста
Пред Стил:
Станот
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Памук,Полиестер
Должина:
Calf-Length Pants
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
14-48006
Пол:
Жените
боја:
Црна
Сезоната:
Лето
Боја Стил:
Природна Боја
Дебелина:
Midweight
Тип На Објект:
Capris
Свеж

Избор на клиенти