.

.

New
Жените облека Нови Зимски Панталони со Висока Waisted Надворешниот Носат Жените Мода Тенок Топло Windproof Плус Сомот Дебели Надолу Панталони Панталоните

Жените облека Нови Зимски Панталони со Висока Waisted Надворешниот Носат Жените Мода Тенок Топло Windproof Плус Сомот Дебели

DEN 892.00
DEN 1238.40

Стока
Достапно.

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Половината Ширина
(cm) Ширина на Колковите
(cm) Пред crotch
(cm) По crotch
(cm) должина Панталони
(cm) Бедрото
(cm) S 60-70 80-90 23 32 95 44-48 М 64-74 84-94 23 32 96 46-52 L 68-78 88-98 24 33 97 48-57 XL 72-82 92-102 24 33 98 50-62 2 XL 76-86 96-106 25 34 99 53-67 3 XL 80-90 100-110 25 34 100 56-73 4 XL 84-94 104-114 26 35 101 59-78 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Панталона Стил:
Молив Панталони
Одговара Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови,Spliced
Бренд Име:
Z&ЈАС
Половината Тип:
Висок
Број На Модел На:
A749
Материјал:
Памук
Свеж

Избор на клиенти