.

.

New
Слатка лолита панталони кралската принцеза пинк gentlewoman млада девојка bobon21 капчиња лето laciness шорцеви бран целосна чипка b0799

Слатка лолита панталони кралската принцеза пинк gentlewoman млада девојка bobon21 капчиња лето laciness шорцеви бран целосна

DEN 1102.00
DEN 1224.00

Стока
Достапно.


Производ Опција Листа
Забелешка : следните информации за повикување само. Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации. Опции Количество Беж . Големина одговара на сите 19 . езеро сино Големина одговара на сите 20 Детали за Производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Декорација:
Лак,Шупливи Надвор,Чипка
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Стил:
Директно
Шаблон Тип:
Цврста
Пред Стил:
Станот
Стил:
Моден
Половината Тип:
Висок
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Должина:
Knee Length
Затворање Тип:
Еластичен Појас
ткаенина главниот состав:
51% content - 70%
Долги панталони:
Шорцеви
Одговара Тип:
Директно
Тип На Објект:
Шорцеви
Дебелина:
Лесен
Свеж

Избор на клиенти