.

.

New
2017 Мода Тенок Палто и Исечете Панталона Одговараат на Женската Канцеларија Работа Носат Ѕвезда Ист Стил Панталоните им Одговара на Жените Есен

2017 Мода Тенок Палто и Исечете Панталона Одговараат на Женската Канцеларија Работа Носат Ѕвезда Ист Стил Панталоните им Одговара

DEN 2438.00
DEN 3482.88

Стока
Достапно.


2017 Мода Тенок Палто и Исечете Панталона Одговараат на Женската Канцеларија Работа Носат Ѕвезда Ист Стил Панталоните им Одговара на Жените Есен
Големина S M L Рамо ширина 37 38 39 биста 92 96 100 облека Долго 68 69 70 Половината обемот 66 70 74 Хип обемот 92 96 100 Панталони долго 102 103 104

Детали

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
longqibao
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Редовни
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Никој
Јака:
Notched
Материјал Состав:
Полиестер
is_customized:
No
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Свеж

Избор на клиенти