.

.

New
Моден Вино Тенок Формално Професионални Униформа Стилови Блејзери Јакни И Панталони Жени Бизнис Панталони Одговара Женско Палто Поставува

Моден Вино Тенок Формално Професионални Униформа Стилови Блејзери Јакни И Панталони Жени Бизнис Панталони Одговара Женско Палто

DEN 2068.00
DEN 2297.76

Стока
Достапно.


Предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работен ден по плаќање завршен примени.
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Големина
Палто
Панталони
Рамо
Должина
Биста
Sleeve
Половината
Хип
Должина
S
35
56
80
57
68
84
98
М
36
57
84
58
72
88
99
L
37
58
88
59
76
92
100
XL
38
59
92
60
80
96
101
XXL
39
60
96
61
84
100
102 XXXL 40 61 100 62 88 104 103 4 XL 41 62 63 104 92 108 104
Следниве информации за повикување само .
Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. Ве молиме контактирајте со нас за решавање.
Предмети се испраќаат од Кина Пост Воздухопловната(ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.
DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект ќе бидат понудени на берза.Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на,ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да.
Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности.
Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Панталона Одговара
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал Состав:
Палто+Микрофибер
Материјал:
Полиестер,Памук,Микрофибер
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Панталона Затворање Тип:
Копчето Летаат
Стил:
Канцеларијата Дама
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
011
Облека Должина:
Редовни
боја:
Вино,Црно
Сезоната:
Пролет, Есен, Зима
Големина:
S M L XL XXL XXXL 4XL
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Свеж

Избор на клиенти