.

.

New
3/8 9MM Солидна Poyester Grosgrain Панделки 245 Бои во акции,со Врвен Квалитет За DIY Занает,Коса,Шиење,Пакување,Свадба Партија

3/8 9MM Солидна Poyester Grosgrain Панделки 245 Бои во акции,со Врвен Квалитет За DIY Занает,Коса,Шиење,Пакување,Свадба Партија

DEN 531.00
DEN 558.72

Стока
Достапно.


Предмет : Полиестер grosgrain лента
Ве молиме бидете коментар на боја на број по што одбраната на големината.
1 двор=0.914 метар=3 нозе,
Боја : Слики како што е подолу,1 боја=1 многу.(Не Мешан).

Детали

боја:
9MM X 100Y по боја
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
KLTRIBBON
Број На Модел На:
Grosgrain
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
3/8
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Материјал:
100% Полиестер
Свеж

Избор на клиенти