.

.

New
2017 трговија на Големо 5/8 16mm 10Yards/многу Шиење Скратува Еж Животинско Ткиво Жакард Лента Полиестер Панделки CX11

2017 трговија на Големо 5/8 16mm 10Yards/многу Шиење Скратува Еж Животинско Ткиво Жакард Лента Полиестер Панделки CX11

DEN 378.00
DEN 429.60

Стока
Достапно.

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА >>>
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
ПАКЕТИ>>>
Ние се големо внимание во пакување секој детал да ensur безбедно испорака за вас .
2017 трговија на Големо 5/8" 16mm 10 Yards/многу Шиење Скратува Еж Животинско Ткиво Жакард Лента 100% Полиестер Панделки CX11
Состојба : 100% сосема нов. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.
Количина : 10yards/многу
Ширина : 5/8" (16mm)
Боја : Како На Сликата Покажува
Материјал : Полиестер
Answer : ___________________________ Note : * Фотографиите се вистински, физички карактер, туку да се покаже на екранот различни може да имаат малку поинаква боја. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
5/8
Број На Модел На:
CX11
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Техника:
Жакард
Шема:
Животните
Стил:
Единствен Лик
Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
scoiry
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина(Копно)
Свеж

Избор на клиенти