.

.

New
1/8 инчи(3мм) Трепет и Искра Сатен Лента 35 бои во парк

1/8 инчи(3мм) Трепет и Искра Сатен Лента 35 бои во парк

DEN 1142.40

Стока
Достапно.

Производ :
Боја Картичка :
Детали :
Супериорна Количина : 100% полиестер, постојаност на боја е до 4 нивоа;помине OEKO-TEX Стандард 100 секоја година, да стигнете до SVHC Слободни;
Брза Испорака : Акции Продажба;над 5000-10000 јарди во акции за секоја лента;доставуваат во рок од 3 дена;
Совршен за модни додатоци,облека, украси, подароци пакет, ets..
Нашата цена е многу поволни и евтини со таков добар квалитет. Ако нарачате повеќе, ние ќе ви даде најдобра цена. Pls контактирајте со нас.
Достапни Големина На :
1/8",1/8inch,0.3 цм,3мм
Достапни бои :
35 бои на Располагање во парк
Напомена : Кога ќе се потврди цел,pls забелешка боја бројот кој сакате да го нарачате. На пример,000 Исклучување Бела. Ви благодарам многу.
За сертификација на :
Oeko-Tex Стандард 100
MOQ :
500yards
Пакување :
100yards/боја
ОЕМ :
YES
Цена :
Се преговара
Услови на Плаќање :
Т/T, L/C, Alipay и така натаму
Место на Потекло :
Шангај, Кина
Испорака Олово Време :
2-3 дена
Клиентот дизајн е прифатливо.Цената е според ширината и материјали. Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Примена :

Детали

Број На Модел На:
8866-003-824 ,826,835,847,850
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Материјал:
100% Полиестер
Тип На Производ:
Панделки
боја:
Маштеница , Сурова Свила , Тен, Turftan, Браун
Големина 1:
1/8,1/8inch,0.3 цм,3мм
Име 1:
Заслепуваат сатенски Сјај лента
Име 2:
златен сјај лента
Име 3:
Трепет и Искра Сатен Лента
Име 4:
Златни метални сатен лента
Името 5:
Металик сјајот сатен лента
Името 6:
златниот сјај сатен лента
Името 7:
пенливи сатенски сјај лента
Името 8:
Сатенски Лента со златен сјај
Ширина:
1/8
Свеж

Избор на клиенти