.

.

New
22x10MM Сатен Лента Зеленило Зголеми Цвет Со Лежиште За Пакување на Платно Hairbow DIY Занаети 200pcs Бесплатен Превозот

22x10MM Сатен Лента Зеленило Зголеми Цвет Со Лежиште За Пакување на Платно Hairbow DIY Занаети 200pcs Бесплатен Превозот

DEN 782.00
DEN 909.60

Стока
Достапно.


Ве молиме да ги собереш треба боја(s) и да се испрати до нас од страна на порака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите понуди/наредби. Па нормално превозот време :
Во текот 2kg(над 10pcs) sent items (пратени ставки страна на Ems Express(5-7 DAYS). како што вкупната тежина имаат над 2kg, не можеше да го испратите по препорачана Пошта во 1 парцела. ПРЕВОЗОТ :
Ние ги користиме Кина Пост да ја испорача вашата parl; Како и во Кина толку долго растојание на превозот. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач.
ОПИС :
Бренд : PPCraft
Материјал : 100% Полиестер/ез
Приготвени : 200pcs/OPP
(Ве молиме имајте во предвид една многу само за една боја, треба повеќе бои, ве молиме да се купи исто количество многу)
Боја : Можете да ги Собереш На Боја од бојата на табелата, како што се додава
Ве молиме оставете порака за бои што треба, или ќе испрати Една Боја по Случаен избор. НИЕ ЌЕ ИМ ДАДЕ НА НИСКО PREICE ЗА ВАС.
САД : 11-23business дена
О : 11-23 работни дена
Европа : 15-25 работни дена
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Тоа е совршен за завиткување и правење на вашиот занаети како лакови и косата се удира. (Ве молиме Имајте на ум : 200pcs Само За Една OPP Вреќа Пакет)
Моделот е отпечатен во многу добар квалитет и овој производ е со висок стандард во согласност со "Oeko - Tex Стандард 100 ".

Детали

боја:
У изберете боја
Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
Цвет
Бренд Име:
PPCrafts
Техника:
Извезена
Шема:
Цвет
Стил:
Никој
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
22x10MM
Свеж

Избор на клиенти