.

.

New
3/8 инчен 9mm Тафт Лента

3/8 инчен 9mm Тафт Лента

DEN 292.80

Стока
Достапно.


Производот Се Покаже :
Бои : Боја Картичка : Детали :
Тафт Лента се colorfast . Совршен за правење лакови, шапка врски, embellishing scrapbooks, коса додатоци, букети цвеќиња, облека, облека, кеси, свадба оркестарот и повеќе!
Нашата цена е многу поволни и евтини со таков добар квалитет. Ако нарачате повеќе, ние ќе ви даде најдобра цена. Pls контактирајте со нас.
Достапни Големина На :
3/8" ,3/8 инчи, 9 mm ,0.9 cm 1 cm, 10мм
Достапни бои :
49 Достапни Бои Во Акции.
Напомена : Доколку сакате да нарачате други бои,pls забелешка боја бројот што ви треба. Ние ќе испрати она што ви треба .На пример , 012 Сребро . Ви благодарам многу.
За сертификација на :
Oeko-Tex Стандард 100
MOQ :
100yards
Пакување :
100yards/многу
ОЕМ :
YES
Цена :
Се преговара
Услови на Плаќање :
Т/T, L/C, Alipay и така натаму
Место на Потекло :
Шангај, Кина
Испорака Олово Време :
2-3 дена
Клиентот дизајн е прифатливо.Цената е според ширината и материјали. Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Примена :

Детали

боја:
000 Исклучување Бела, 007 Школка Сива, 012 Сребро, 028 Антички Бела, 029 Бела, Црна 030
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
3/8
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
000~030
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
AMORYHEART
Тип На Производ:
Панделки
Големина:
3/8 ,3/8 inch, 9 mm ,0.9 cm, 1 cm, 10mm
Име 1:
тафт лента
Име 2:
Тафт Панделки
Име 3:
Поевтино Тафт Лента
Име 4:
Широк Тафт лента
Името 5:
свила тафт лента
Името 7:
Печатени Тафт Лента
Името 8:
Тафт Лента
Име 9:
Тафт Ленти
Боја 1:
Исклучување Бела,Школка Сива,Сребрена,Антички Бела,Бела,Црна
Свеж

Избор на клиенти