.

.

New
3/8(9mm) Боја брановидни печатени лента Полиестер Grosgrain лента подарок пакет DIY hairbow додатоци,10yards/ролна,XMMD87

3/8(9mm) Боја брановидни печатени лента Полиестер Grosgrain лента подарок пакет DIY hairbow додатоци,10yards/ролна,XMMD87

DEN 126.00
DEN 168.00

Стока
Достапно.

Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате. и повеќето земји.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден.
Вести на нашиот производ тим :
Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.Ви благодариме.
Боја : исто како на сликата подолу
10 јарди grosgrain Лента
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
3/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
XMMD87
Шема:
Геометриски
is_customized:
Yes
боја:
погледни го слика
Свеж

Избор на клиенти