.

.

New
16mm Печатени НЕПРИЈАТЕЛ лента со црвени и зелени точки најдобро што косата врски, Божиќ Печати непријател

16mm Печатени НЕПРИЈАТЕЛ лента со црвени и зелени точки најдобро што косата врски, Божиќ Печати непријател

DEN 1344.00

Стока
Достапно.


Употреба : Пати во текот elatic Лента широко се користи во подарок пакување, бебе headhand, косата врски, цвет, лакови за коса, модни додатоци, да ги декорираат лента, облека, додатоци, торба string, чевли, reticule мозок, и тении, капи, мобилни string, картичка string, етикета, играчки, gown, дома текстилни додатоци, и така натаму.
Забелешки : Ние сме лента за печатење фабрика, добредојдовте ОЕМ големо. За било какви прашања pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
Spandex / Полиестер
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Точки
лента тип:
пати во текот еластична лента
Снабдување Тип:
OEM Услуга
снабдувач:
производител
логото:
црвени и зелени точки
Место на Потекло:
fujian Кина(копно)
големина/ширина:
5/8(15mm)
is_customized:
Yes
боја:
како на слика
Свеж

Избор на клиенти