.

.

New
7/8(22mm) Празник Божиќ бонбони печатени лента Grosgrain лента,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,50Yc558

7/8(22mm) Празник Божиќ бонбони печатени лента Grosgrain лента,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,50Yc558

DEN 554.40

Стока
Достапно.

ако сакате да брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,благодарение
ЗА НАДВОР ОД АКЦИИТЕ :
ако нешто надвор од акциите во вашата нарачка,ние ќе refound или брод со вашата следна цел, не грижете се молам! како премногу акции ,тешко да управуваат со него точно 100% ,pls се разбере,но ние се обидуваме да се направи најдобро и секогаш,ви благодариме
Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
7/8
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Свеж

Избор на клиенти