.

.

New
1-1/2(38mm) бесплатен превозот Црно и бело Plaid grosgrain лента,XMMD36

1-1/2(38mm) бесплатен превозот Црно и бело Plaid grosgrain лента,XMMD36

DEN 151.00
DEN 201.60

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден.
БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : )
.
Плаќање :
Ние поддршка на платниот Зачувам преку Aliexpress, кредитна картичка е во ред.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас.
Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот.
Вести на нашиот производ тим :
Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
1-1/2
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
XMMD36
Шема:
Геометриски
Свеж

Избор на клиенти