.

.

New
Q&N лента /OEM 3/8inch 9mm 111001 grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

Q&N лента /OEM 3/8inch 9mm 111001 grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

DEN 422.00
DEN 528.00

Стока
Достапно.

Пратката(Бесплатен превозот )
A) во сад од страна на e-пакети : 8-15 дена.Добредојдовте да контактирате со нас. Може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот.Забелешка :
Ние сме лента за печатење фабрика,ние encourge ОЕМ големо.Начин на Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.Објектот спецификите
Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Ширина : 3/8inch 9mm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.Имаме desinger да се направи дизајн по ваша потреба.Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки.
Б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 15-30 дена.com/store/929218
Поттикнување wholesales и OEM!!
1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента.Ние, исто така, го продаде панделки од 10 метри,добредојдовте да ја посетите нашата 10 јарди продавница : http : //www.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
111001-9mm
Бренд Име:
Q&N
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Ширина:
3/8
Техника:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Материјал:
100% Полиестер
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти