.

.

New
7/8(22mm) Птици був Инсекти веб пеперутка пчела печатени Grosgrain лента,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,50Yc1644

7/8(22mm) Птици був Инсекти веб пеперутка пчела печатени Grosgrain лента,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,50Yc1644

DEN 518.88

Стока
Достапно.

според вашата земја и со сопствени проблем.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
7/8
Број На Модел На:
50Yc1644
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Свеж

Избор на клиенти