.

.

New
7/8 инчи(22MM) Multicolor Печатење Прилично Срцето Grosgrain Лента DIY hairbow облека, додатоци,10yards/ролна ,XMMD35

7/8 инчи(22MM) Multicolor Печатење Прилично Срцето Grosgrain Лента DIY hairbow облека, додатоци,10yards/ролна ,XMMD35

DEN 151.00
DEN 201.60

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот.
започнете
крајот
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Предмет : 7/8"(22mm)grosgrain лента
Материјал : полиестер.
Контакт со нас на :
Ве молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : )
.
Боја : исто како на сликата подолу
Пакет : 10yards/многу.
Превозот време : EMS трае околу 7-8 работни дена за САД.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
XMMD35
Шема:
Цртан филм
Свеж

Избор на клиенти