.

.

New
7/8(22mm) glitter бран chevron лента Grosgrain лента,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,50Yc1460

7/8(22mm) glitter бран chevron лента Grosgrain лента,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,50Yc1460

DEN 593.00
DEN 593.28

Стока
Достапно.

ниски moq и најдобра цена, ако цел moq за вашите сопствени дизајни, тоа ќе биде ексклузивен,повеќе детали, pls контактирајте со нас. според вашата земја и со сопствени проблем.Цел износ (мешани предмети се прифатливи)
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
[1005717001] [1005913001] [1006396001] [1006397001] [1006925001] [1007190001].Се препорачува :
ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ :
ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,капи,стара цвет итн .ако сакате да брод од страна на dhl за мали цел, pls контактирајте со нас за дополнителни превозот цена,благодарение
ЗА НАДВОР ОД АКЦИИТЕ :
ако нешто надвор од акциите во вашата нарачка,ние ќе refound или брод со вашата следна цел, не грижете се молам! како премногу акции ,тешко да управуваат со него точно 100% ,pls се разбере,но ние се обидуваме да се направи најдобро и секогаш,ви благодариме
Квалитет : сите материјали кои се користат се квалификувани за извоз во Европа и САД пазар, постојаност на боја е до 4 ниво.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Техника:
Печатени
Ширина:
7/8
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Полна Боја
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Свеж

Избор на клиенти