.

.

New
Q&N/OEM од 1,5 инчен 38mm 150121011 морска ѕвезда печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

Q&N/OEM од 1,5 инчен 38mm 150121011 морска ѕвезда печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

DEN 768.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.

Објектот спецификите
Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
1-1/2
Бренд Име:
Q&N
Број На Модел На:
150121011
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Печатени
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти