.

.

New
165611, 25мм цртан филм Печатени grosgrain лента, додатоци Webbing, DIY рачно изработени материјали, бесплатен превозот

165611, 25мм цртан филм Печатени grosgrain лента, додатоци Webbing, DIY рачно изработени материјали, бесплатен превозот

DEN 94.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.


започнете
крајот
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!
Содржина : 1"(25мм)
Материјал : полиестер.
Боја : исто како на сликата подолу
Пакет : 5yards/многу.
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
YJHSMY
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
1
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
Сто шеесет и пет илјади и шест стотини единаесет
Шема:
Цртан филм
Свеж

Избор на клиенти