.

.

New
10 јарди/многу Тексас Bowknot Коса Webbing Фармерки Лента За DIY Каубој Занает Додатоци Материјали

10 јарди/многу Тексас Bowknot Коса Webbing Фармерки Лента За DIY Каубој Занает Додатоци Материјали

DEN 336.00
DEN 372.96

Стока
Достапно.

Покрај тоа, филмската камера, животната средина, и секој монитор е различен, исто така, може да предизвика одреден степен на исклучување боја, па пријател е многу строга боја ве молиме да ги внимателно.Клиенти од САД може да се добие стоката во рок од 20 работни дена. Контакт со нас на : 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни остават порака на aliexpress или ни е-мејл. Превозот : 1) Нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена откако примено вашето плаќање . Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!.
Боја : Светло сина, Deep blue
Широк : 10мм, 25мм, 40mm Количина : 10 јарди/многу Лента припаѓа на процесот комплекс текстилни производи, било еден од чипка фабрика во иста боја, бидејќи боење на различни серии, може да постојат некои исклучување боја.Брод вашата нарачка од express како што курирската служба DHL,Fedex,Aramex трае околу 4 работни денови за испорака! 2) Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците). Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. 2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Плаќање : 1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. Ви благодариме! 2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
Полиестер / Памук
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
3/8
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
WE16061702
Шема:
Полна Боја
Свеж

Избор на клиенти