.

.

New
25yards 38mm Полиестер Сатен Свадба Партија СТОЛ Украси 22 Метри Панделки Бесплатен Превозот

25yards 38mm Полиестер Сатен Свадба Партија СТОЛ Украси 22 Метри Панделки Бесплатен Превозот

DEN 214.00
DEN 225.12

Стока
Достапно.

Политика На Враќање 1.и времето за испорака е многу долго, ве молиме да не се отвори спорот лесно. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не мора следење на информации . Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 7 дена од денот на испорака,Сите предмети мора да бидат вратени во нивната состојба, со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.12 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу полн цвет бонбони кутија покани за свадба wedding подароци и корист празник материјали 6. Цел на лента Износ повеќе од 7ние ќе брод преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Имаш доверба во нас.
можеби бојата ќе биде варира поради различни компјутери.89 /многу
парчиња / многу
. Ние не го прифати итна цел, ако ви треба производи итно, ве молиме изберете експрес испорака. Ако вашата цел е итна, ве молиме изберете Експрес Испорака, и ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде големи попусти.89 /многу
парчиња / многу
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Нови 50pcs големи димензии трапезоидна форма бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување бонбони и чоколади 9*9*7.
Име : Сатен Лента
Материјал : 100% Полиестер
Ширина : 38mm
Должина : 25 метри/roll =22 Метри
Употреба : свадба стол украси.
Здраво На Сите :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не мора следење на информации.00 /многу
парчиња / многу
100pcs/многу пвц бонбони кутија, јасно пвц кутија свадба декорации,празници снабдувањето со 3*3*3cm бесплатен превозот САД$ 17.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
1-1/2
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
38mm
Шема:
Полна Боја
Ролери Нијанси:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти