.

.

New
3/8 Бесплатен превозот кит печатени grosgrain лента за коса, лак headwear партија декорација на големо ОЕМ 9mm H5235

3/8 Бесплатен превозот кит печатени grosgrain лента за коса, лак headwear партија декорација на големо ОЕМ 9mm H5235

DEN 403.00
DEN 619.20

Стока
Достапно.


Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние сме во гуангжу,која е една од најголемите град во Кина. Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Пошта,што е потребно за 12-30 дена да пристигнат.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Според новата политика е предвидено од страна на руската поштата , Купувачот мора да му даде име и презиме , инаку пратката ќе бидат вратени назад на испраќачот. Преку Експрес курир како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX, Цел повеќе од 100 долари,можете да го користите овие курир за брза испорака бесплатно! Јас т трае околу 4 -6 време на испорака.
Еколошки Сертификат : OEKO-TEX 100
Примена
Широко се користи за пакување подароци,цвет,лакови,торба string,играчки,чевли,домашен текстил,Облека, долна облека модни додатоци,облека, декорација,свадба декорација, одмор и декорација на handcrafts
Превозот и Процесирање на Нарачката
Објектите се обработуваат во рок од 5 работни дена по уплата (со исклучок на сабота). Добредојдовте ОЕМ и големо! Ние ќе ви даде подобро цени и избори!
2.Треба да имате било какви прашања pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ние ги охрабруваме трговија на големо,ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет на услугите во надеж долгорочна соработка.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
DUWES
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
3/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
H5235
Шема:
Печатени
is_customized:
Yes
боја:
како слики
Име:
глобални
Свеж

Избор на клиенти