.

.

New
Б-166938 , 38MM 32 боја, може да избере 25 Метри Свила Сатен Лента , Свадба декоративни панделки, подарок заврши, DIY рачно изработени материјали

Б-166938 , 38MM 32 боја, може да избере 25 Метри Свила Сатен Лента , Свадба декоративни панделки, подарок заврши, DIY рачно изработени

DEN 187.20

Стока
Достапно.


започнете
крајот се Напомене дека иста големина, имаме и B може да ја изберете бојата. Бесплатен Превозот Свадба Партија 25 Метри Занает Сатен Лента.Тие работат одлично за подарок пакување, свадба фаворизира, свеќи, накит, потпури, Печатење. Квалитет на Ткаенина лента може да се користи на облека, шиење, Кроења, hairpiece, corsage и многу повеќе. Услови : 100% Нов Материјал : Лента големини : 38mm Должина : 25 метри/ roll пакет : 1 парчиња. Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот Внимание : 1piece = 1roll = 25yards=22meter. ако сакате да купите друга боја. ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате. Ве молиме оставете порака што бројот боја сакате, ви Благодарам многу!

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
1-1/2
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Број На Модел На:
Б-166938
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes
боја:
погледни го слика
Свеж

Избор на клиенти