.

.

New
7/8 Бесплатен превозот соја луна печатени grosgrain лента за коса, лак headwear партија декорација на големо ОЕМ 22mm H5208

7/8 Бесплатен превозот соја луна печатени grosgrain лента за коса, лак headwear партија декорација на големо ОЕМ 22mm H5208

DEN 559.00
DEN 859.20

Стока
Достапно.

Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.
Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Добредојдовте имаат посета,ние може да обезбеди нешто што сакате.
Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,
Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации. Добредојдовте ОЕМ и големо! Ние ќе ви даде подобро цени и избори!
2.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ние сме во гуангжу,која е една од најголемите град во Кина. Преку Експрес курир како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX, Цел повеќе од 100 долари,можете да го користите овие курир за брза испорака бесплатно! Јас т трае околу 4 -6 време на испорака. Ние ги охрабруваме трговија на големо,ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет на услугите во надеж долгорочна соработка. Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Пошта,што е потребно за 12-30 дена да пристигнат.
ние ќе рефундирање на приемот.Треба да имате било какви прашања pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Еколошки Сертификат : OEKO-TEX 100
Примена
Широко се користи за пакување подароци,цвет,лакови,торба string,играчки,чевли,домашен текстил,Облека, долна облека модни додатоци,облека, декорација,свадба декорација, одмор и декорација на handcrafts
Превозот и Процесирање на Нарачката
Објектите се обработуваат во рок од 5 работни дена по уплата (со исклучок на сабота).

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
DUWES
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
H5208
Шема:
Печатени
is_customized:
Yes
боја:
како слики
Име:
глобални
Свеж

Избор на клиенти