.

.

New
7/8 Бесплатен превозот агол печатени grosgrain лента за коса, лак headwear партија декорација на големо ОЕМ 22mm H5202

7/8 Бесплатен превозот агол печатени grosgrain лента за коса, лак headwear партија декорација на големо ОЕМ 22mm H5202

DEN 559.00
DEN 859.20

Стока
Достапно.

Добредојдовте ОЕМ и големо! Ние ќе ви даде подобро цени и избори!
2. Преку Експрес курир како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX, Цел повеќе од 100 долари,можете да го користите овие курир за брза испорака бесплатно! Јас т трае околу 4 -6 време на испорака.
Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,
Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации. Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Пошта,што е потребно за 12-30 дена да пристигнат. Ние сме во гуангжу,која е една од најголемите град во Кина.Светски најпознатите изложба-Кантонот фер задржете тука секоја година.Добредојдовте имаат посета,ние може да обезбеди нешто што сакате.
ние ќе рефундирање на приемот.Ви благодариме!
Забелешка
1.
Политика На Враќање
Предмети може да се врати ако најдете било кој квалитет на прашања,
ве молиме враќање на пратката во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот парцела.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.Треба да имате било какви прашања pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние ги охрабруваме трговија на големо,ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет на услугите во надеж долгорочна соработка.
Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висок квалитет на панделки,облека, додатоци,занаети,декорација и така натаму.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
DUWES
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
H5202
Шема:
Печатени
is_customized:
Yes
боја:
како слики
Име:
глобални
Свеж

Избор на клиенти