.

.

New
Сребро 30ММ 10yards / многу Везени национален правец на рачно изработени модни додатоци чипка лента единствен лик ткаени жакард лента

Сребро 30ММ 10yards / многу Везени национален правец на рачно изработени модни додатоци чипка лента единствен лик ткаени жакард

DEN 604.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

Ви благодариме за вашето разбирање.94 /многу
дворови / многу
ZAKKA модни додатоци DIY рачно изработени везови чипка етничко ткиво полиестер жакард лента 1. Предмети ќе се провери внимателно пред испраќање.ширина : 3 CM должина : 10yard / многу
Превозот Услови : Предмети ќе бидат испратени до сите земји од целиот свет.98 /многу
дворови / многу
Zakka рачно изработени модни додатоци DIY чипка лента полиестер ткаени Жакард Лента со Етнички Везови Лента 3. НОВИ Zakka рачно изработени модни додатоци DIY чипка лента полиестер ткаени Жакард Лента со Етнички Везови Лента 5cm 22yards/многу US$ 36. Овој пакет ќе биде пратена од Кина, Воздухот Mail/Парцела или ЕМС.5 см 22yards/многу US$ 28. Обично можете да добиете предмети во рок од 35-45 дена од Кина Пост Воздух Mail или 15-30 дена од EMS на Светот Забелешка : се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Кога ќе добиете елементи? По вашата исплата, ќе го подготви предмети, како е можно поскоро.98 /многу
дворови / многу
Zakka рачно изработени модни додатоци DIY чипка лента полиестер ткаени Жакард Лента со Етнички Везови Лента 5cm сина 22yards/многу US$ 36.94 /многу
дворови / многу
ZAKKA модни додатоци DIY рачно изработени везови чипка етничко ткиво полиестер жакард лента 2cm 20yards / многу Убава сина US$ 19. ние веруваме добра комуникација ќе се постигне добар резултат.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
1/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
ткаени лента
Шема:
Геометриски
Свеж

Избор на клиенти