.

.

New
N2011 63MM X 25yards се тркалаат Божиќ златни метални подарок пакување жичен работ лента

N2011 63MM X 25yards се тркалаат Божиќ златни метални подарок пакување жичен работ лента

DEN 718.00
DEN 756.00

Стока
Достапно.


Жичен лента се користи за Божиќ Дрво Декорација,Подарок Лак,Свадба,Торта за Завиткување,Венци , Старо Резервација.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
KLTRIBBON
Број На Модел На:
2011
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
2.5
Свеж

Избор на клиенти