.

.

New
N1096 38mm Божиќ бела свила тафт лента подарок пакување жичен работ лента 25yards се тркалаат

N1096 38mm Божиќ бела свила тафт лента подарок пакување жичен работ лента 25yards се тркалаат

DEN 718.00
DEN 756.00

Стока
Достапно.


Жичен лента се користи за Божиќ Дрво Декорација,Подарок Лак,Свадба,Торта за Завиткување,Венци , Старо Резервација.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
1-1/2
Бренд Име:
KLTRIBBON
Број На Модел На:
1096
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Материјал:
100% Полиестер
Свеж

Избор на клиенти