.

.

New
N2023 38mm X 25yards Жичен Рабовите Солидна Портокал Тафт Лента . Подарок Лак,Свадба,Торта Заврши,Дрво Декорација,Венец

N2023 38mm X 25yards Жичен Рабовите Солидна Портокал Тафт Лента . Подарок Лак,Свадба,Торта Заврши,Дрво Декорација,Венец

DEN 718.00
DEN 756.00

Стока
Достапно.


Жичен лента се користи за Божиќ Дрво Декорација,Подарок Лак,Свадба,Торта за Завиткување,Венци , Старо Резервација.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
KLTRIBBON
Ширина:
1-1/2
Број На Модел На:
1066
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Ткаенина Тип:
Сатенски
Свеж

Избор на клиенти