.

.

New
N2038 38mm X 25yards Пурпурна Жичен Работ Газа Лента W/ Сребрена Lurex Линии . Подарок Лак,Свадба,Торта Заврши,Дрво Декорација,Венец

N2038 38mm X 25yards Пурпурна Жичен Работ Газа Лента W/ Сребрена Lurex Линии . Подарок Лак,Свадба,Торта Заврши,Дрво Декорација,Венец

DEN 718.00
DEN 756.00

Стока
Достапно.


Жичен лента се користи за Божиќ Дрво Декорација,Подарок Лак,Свадба,Торта за Завиткување,Венци , Старо Резервација.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
KLTRIBBON
Ширина:
1-1/2
Ткаенина Тип:
organza
Број На Модел На:
1066
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Свеж

Избор на клиенти