.

.

New
5/8 инчи Бесплатен превозот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ божиќ печатени шари headband headwear diy коса бенд трговија на големо ОЕМ H4256

5/8 инчи Бесплатен превозот Еластична НЕПРИЈАТЕЛ божиќ печатени шари headband headwear diy коса бенд трговија на големо ОЕМ H4256

DEN 522.00
DEN 715.20

Стока
Достапно.

ОЕМ е достапна,било дизајни и било какви бои може да се направи за вас .Треба да имате било какви прашања pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние ги охрабруваме трговија на големо,ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет на услугите во надеж долгорочна соработка.
Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ви благодариме!
. Ние сме во гуангжу,која е една од најголемите град во Кина.
ние ќе рефундирање на приемот.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
производот употреба :
Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висок квалитет на панделки,облека, додатоци,занаети,декорација и така натаму.Ви благодариме!
Забелешка
1. Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Пошта,што е потребно за 12-30 дена да пристигнат.
Политика На Враќање
Предмети може да се врати ако најдете било кој квалитет на прашања,
ве молиме враќање на пратката во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот парцела. Преку Експрес курир како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX, Цел повеќе од 100 долари,можете да го користите овие курир за брза испорака бесплатно! Јас т трае околу 3-6 работни дена да испорача. Добредојдовте ОЕМ и големо! Ние ќе ви даде подобро цени и избори!
2.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
DUWES
Техника:
Печатени
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
H4256
Шема:
Печатени
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти