.

.

New
10 јарди Златна Фолија Сирена Печати Пати во Текот Еластична 5/8 Жешка Розова НЕПРИЈАТЕЛ Еластична Лента за Коса Вратоврска DIY Главата носат Косата Додаток

10 јарди Златна Фолија Сирена Печати Пати во Текот Еластична 5/8 Жешка Розова НЕПРИЈАТЕЛ Еластична Лента за Коса Вратоврска DIY

DEN 158.00
DEN 191.04

Стока
Достапно.

Попуст Ние обезбеди добра корист попуст за голема количина цел, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку сте заинтересирани во, ви благодариме! Повратни информации Ако се satistied со нашите производи и услуги, може да ви pls ни даде 5 ѕвезди и добри коментари! Ако постои било каков проблем во врска со производи, pls се чувствуваат слободни да контакт прво, ние ќе се обидеме да ви одговори и да го решат проблемот што е можно поскоро! Ви благодариме!
.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
5/8
Материјал:
Spandex / Најлон
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
171018016
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Mermaind
Свеж

Избор на клиенти