.

.

New
10 јарди Ананас Печати Пати во Текот Еластична Добар Квалитет 5/8 Црна НЕПРИЈАТЕЛ Лента Webbing за Коса Вратоврска DIY Headwear Косата Додаток

10 јарди Ананас Печати Пати во Текот Еластична Добар Квалитет 5/8 Црна НЕПРИЈАТЕЛ Лента Webbing за Коса Вратоврска DIY Headwear

DEN 158.00
DEN 191.04

Стока
Достапно.


Точка Име : Ананас Печати Пати во Текот Еластична, Црна НЕПРИЈАТЕЛ Лента М aterial : Најлон+Spandex, Еко-freindly; W idth : 5/8"(1. Pls се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку сте заинтересирани, ние сме мило да ви испрати боја листи за вас да се избере, ви благодариме!
Ве молиме имајте во предвид : Еластична боја може да се разликува малку поради монитори.
Ние сме професионални фабрика во снабдувањето пати во текот еластична(и DIY влакна се врзуваат&headband), а ние имаме многу различни стилови, како што се цврсти, печати, вратоврска боја, метален, чипка, фолија и сјај.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
5/8
Број На Модел На:
171018011
Материјал:
Spandex / Најлон
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
овошје ананас
Свеж

Избор на клиенти