.

.

New
YJHSMY 177174 , 50mm Солидна Боја Grosgrain Лента 10 метри , DIY рачно изработени прибор за облека , Накит & Додатоци

YJHSMY 177174 , 50mm Солидна Боја Grosgrain Лента 10 метри , DIY рачно изработени прибор за облека , Накит & Додатоци

DEN 195.00
DEN 249.60

Стока
Достапно.

Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.
Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.
Контакт со нас на :
Ве молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања.
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн. и повеќето земји.
БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : ). Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
2
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Бренд Име:
YJHSMY
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Број На Модел На:
177174
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер
Свеж

Избор на клиенти