.

.

New
Q&N лента трговија на големо/OEM од 1,5 инчен 38mm 813002 grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

Q&N лента трговија на големо/OEM од 1,5 инчен 38mm 813002 grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

DEN 768.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.


В) Ако вкупниот цел износот е над $100,лентата ќе биде испорачуван DHL,испорака ден ќе биде 3-5working дена.Ние, исто така, го продаде панделки од 10 метри,добредојдовте да ја посетите нашата 10 јарди продавница : http : //www.Начин на Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.Забелешка :
Ние сме лента за печатење фабрика,ние encourge ОЕМ големо.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.Имаме desinger да се направи дизајн по ваша потреба.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента.com/store/929218
Поттикнување wholesales и OEM!!
1.Објектот спецификите
Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Ширина : 7/8inch 22mm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.

Детали

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
1-1/2
Број На Модел На:
813002-38mm
Бренд Име:
Q&N
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Писмо
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти