.

.

New
[IuBuFiGo] 3/8(9mm) полна Боја Stich Grosgrain Лента за Пакување 50yard/многу Бесплатен Превозот

[IuBuFiGo] 3/8(9mm) полна Боја Stich Grosgrain Лента за Пакување 50yard/многу Бесплатен Превозот

DEN 415.00
DEN 460.80

Стока
Достапно.


*Материјал : 100% Полиестер
*Стил : Grosgrain
*Ширина : 3/8"(9mm)
*М. о.п : 50yard/боја,1 многу со 50 дворот (само може да избере 1 боја во 1 многу)
*6 Акции боја(како на сликата)
* Сертификација : OEKO-TEX Стандард 100, СТИГНАТ до SVHC

Детали

боја:
NO 1, NO 2, БР 3, БР 4, БР 5, БР 6
Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
3/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
XZD-216-9
Шема:
Точки
Бренд Име:
IubuFiGo
Лента Ширина:
3/8(9mm)
Свеж

Избор на клиенти